Header Ads

YENİ EKLENENLER

22 Ekim 2019 Diyarbakır Altılı Ganyan Tahmini (Metin Hoca)


Değerli doslar, yarınki  Diyarbakır koşularına 2 bankolu altılı ganyan şablonu hazırladım.Yararlanacağınızı umut ediyorum.


Cevher: Kupalı koşulara bölge dışından gelip büyük favori olarak katılsalar da genellikle hayal kırıklığı yaratan safkanlara pekçok kez tanık olduğumdan bu koşuya dışarıdan gelen Cevher 'i de  her yönüyle inceleme ihtiyacı hissettim.Safkanın Ankara ' da yaptığı yarışlara baktığımda formuna diyecek yok.Geçmiş koşularında bu jokeyle start alıp başarılı olduğunu bildiğimden jokey uyumunda da bir sorun çıkmayacagını düşünebiliriz. Geriye tek soru piste uyum sağlayacak mı kalıyor.Sezon başında Şanlıurfa pistinde peş peşe  3  kazanmış olması, Diyarbakır pistinde başarılı olan safkanların daha önce ( Elazığ 'a nispeten ) Şanlıurfa ' da  başarılı koştukları  gerçeğini dikkate aldığımızda uyum sorunu yaşayacağını zannetmiyorum.Kağıt üzerinde herşeyin lehine göründüğü Cevher ' in kupayı alıp gitmesini bekliyorum.Bankomdur.

Robinin Atı: Bu pistte koştuğu yarışlarında 1200 mt. mesafeyi 1.26 / 1.22 / ve son koşusunda 1.18 e kadar düşüren, başka deyişle her yarışında performansını 4 saniye geliştiren taydan bu koşuda tabii ki 4 saniye daha geliştirip 14. civarında derece yapmasını beklemiyorum.Yalnız gittikçe düzelen form durumunu dikkate alıyor ve aynı jokeyiyle katılacağı koşuda son yaptığı 1.18  ya da biraz altında yapcağı bir dereceyle bu grubu rahatlıkla geçmesini bekliyorum.İkinci bankomdur.


ALTILIM8 - 12 - 9 - 7 - 5

10 - 5 - 7 - 13 - 9

2 - Cevher

4 - Robinin Atı

11 - 5 - 6 - 7 - 14 - 10 - 2

2 - 9 - 11 - 7 - 6 - 15 - 10


61 TL.

Bol şanslar...

Hiç yorum yok