Header Ads

YENİ EKLENENLER

23 Ekim 2019 Elazığ Altılı Ganyan Tahmini (Metin Hoca)


Değerli dostlar, birkaç gündür bölgede devam eden yağışlar etkisini bugün kaybetti. Elazığ koşuları normal kum pist şartlarında yapılacaktır.Yorumlarımın yapacağınız kuponlara katkı sunmasını umut ediyorum.

1.ayak:Uygun sıkletleriyle start alacak safkanlardan Türkmen  kızı, Warrior Woman, Amigdala ve Altın Kafes' in ön planda değerlendirilmesi gerektiğini düşündüğüm koşunun sürizini ağır kiloya rağmen iyi form durumuyla Tiran yapabilir.
Sıralama:4 - 9 - 6 - 8 - 3

2.ayak:Son yarışını ve eşgalini çok beğendiğim Fuat Efendi ile bölgede 2 yarış gören Eğil Miri arasında geçmesini beklediğim koşuda  başka bir safkanın bu koşuyu kazanması benim için süpriz olacağından yanlarına rakip önermeyeceğim.Bu 2  tayı beraberce değerlendirelim.
Sıralama: 7 - 1

3.ayak: Bana göre günün en zor yarışı olacak gibi görünen koşuda beğendiğim safkanları sıralamada veriyorum.
Sıralama: 6 - 5 - 12 - 10 - 1 - 3 - 2 - 4

4.ayak:Rakiplerine oranla hazırlıklarını beğendiğm Kafkastuncu, burada ilk startını alacak olsa da kalitesine inadığım eküri destekli Artisemre, yarışları başaralı Dallıcalı ilk planda şanlı gördüğüm safkanlardır.Rojhat Kızı, Burçakhan ve 3 ay ara verse de kalitesiyle Semetey Oğlu kendilerine şans yaratabilirler.
Sıralama:10 -5 - 1 - 4 - 6 - 8

5.ayak:Aprantilere ait koşuda daha önce aynı aprantisiyle koşup kazanma başarısı gösteren Simental ' ın süratli gidecek bu yarışta sonlarda yapacağı etkili sprintiyle  rakiplerini geçmesini bekiyorum.Bankomdur.
Sıralama: 4 - Simental

6.ayak:Startta abartılı bir şekilde kalmadığı takdirde Betonayak ' ın çok şanslı olacağına inandığım koşuda, herhangi bir aksilik yaşanması durumunda, Aloğlum,Hacivat ve Mazlum Ağa ' nın devreye girmesini bekliyorum.
Sıralama:1 - 4 - 2 - 8


Not : Yorum tablomuzdaki tüm atlarla oluştulacak altılı ganyan tutarı 96 TL.dir.

Daha ekonomik düşünen dostlarımız tablomuzdaki 5 li ganyan oyununa yönelebilirler.

Bol şanslar diliyorum...
Hiç yorum yok