Header Ads

YENİ EKLENENLER

28 Ekim Bursa Altılı Ganyan Tahminleri (Sabırlı)


Geneli birbirine denk güçlerin oluşturduğu bir Bursa programı var, kurgunuza yardımcı olabilecek paylaşım olmasını temenni ederek fazla detaya girmeden kendime de bütçeme göre sıralamadan kuponumu yapacağım düşüncelerimi paylaşıyorum.

1.AYAK : Tek tercihimi bu ayakta kullanıp, doğru seçim yapmam durumunda diğer oyunlara iştirak etmeyip kuponumun bende olan süprizz lerle kazançlı olmasını bekliycem, yok ilk ayak tekim gelmez isede 5 li Ganyan la yola devam ederiz artık ☺️ tekime gelince ; 2 DEMİR YILDIZ ; son koşusu olan 1300 mesafeli (KV-8) çim pist yarışında, 3 boy kadar geç çıkış yaptığı yarışta, virajı son dan 2 dönüp, sonlarda  kuvvetli ataklar ile gelse de, o gün için süpriz bir şekilde kazanan rakibine yapacakta fazla bişeyi yoktu, bugün, geç çıkış yapmaz, yarış birazda  tempolu gider, jokeyi de sprint mesafesini iyi ayarlarsa ben yarışı kazanacağına inanıyor, toplamda 3 atın arasında gördüğüm yarışta tercihimi bu attan yana kullanıp kuponuma banko olarak yazıyorum.

2.AYAK : Kuponuma ; 5,1,3,10 yazıp geçiyorum,, birazdaha sağlama almak isteyen varsa ; 6,2,8,,, veya inandıkları başka  atlar varsa Kuponlarına eklesinler derim.

3.AYAK : Ön planda tuttuklarımı yazıyorum sizler ekliycekleriniz varsa ekleyiniz ; 2,3,8,4

4.AYAK :  2,1,5,4,,,,,6 ,ya  kuponum da yer vermeye çalışacağım.

5.AYAK : En çok zorlandığım ayak olup belki de favori olan at kazanacaktır bilemiyorum, kuponumda en çok ata yer vereceğim ayak burası olup ; 2,8,4,9,,,,,öncelikli olup varsa ekliycekleriniz ekleyiniz.

6.AYAK :  ilk iki koşu performanslarına göre mesafenin uzaması yarışında favorisi 7 Yalnız Şahin'e yarasada, devamlı teşvik isteyip, geç devrini alan yapıda oluşu beni tedirgin ediyor ve yanına takibimde olan 10 Ciğer pare , 6 Özdemir Ağa, ve 4 ayı aşkın arası olsada ilk koşusu fena olmayan potansiyelli 14 Sabihasulta'ı  kuponuma yazıyorum.

Bursa 6 lım 👇

1.AYAK : 2 (DEMİR YILDIZ)
2.AYAK : 5,1,3,10
3.AYAK : 2,3,8,4
4.AYAK : 2,1,5,4,,,,, 6
5.AYAK : 2,8,4,9
6.AYAK : 10,7,6,14

NOT : Yapmış olduğunuz kurgunuza, sıralamadan bütçenize göre ekleme çıkarma yaparak değerlendirmenizi öneririm. Lütfen bütçenizi zorlamayınız hiçbir şeyin garantisi yok arkadaşlar 🙏. Yapacağınız oyunlar için başarılar, kazancında, kaybında hakkımızda hayırlısı olmasını dilerim bol şanslar 🇹🇷.

Hiç yorum yok