Header Ads

YENİ EKLENENLER

30 Ekim 2019 İstanbul Altılı Ganyan Tahminleri (Furkan Meriç)


                   Merhaba arkadaşlar. Son İstanbul oyunu paylaşımım da pazar günü maalesef ikinci ayaktan yatıp beşte kalmıştık. İçteki rakibine rahat bir şekilde hakim olan Arslanturbo,Gökyüzünü geçebilse idi güzel bir ikramiyenin de sahibi olmayı başaracaktık.
                  Bugün tahminden ziyade bir kaç isme değineceğim yorumları okuduktan sonra sitemize destek olmayı da unutmayınız.


GÖRKEM: İstanbul çim pistte start aldığı son üç yarışını da bu grubu geride bırakması için yeterli bulduğum bu isimden bugün sürpriz bir koşu gelebilir. Toto olarak belki de sizlerin beklentisinin altında olabilir fakat potansiyel olarak çıkarttığı işler ve yaptıkları fena değil. Yaşça büyük rakipleri ile start aldığı son 2400 metrelik yarışta bu gruptaki en iyi derecelerden birini çıkartırken Dombra ve S.F gibi süratli isimlerin arkasına yatıp virajdan sonra yarışı kopartmaya çalışması bile etkileyiciydi. Bu kez uygunlaşan kilosu ve rakiplerin arasında daha farklı bir netice alabileceğini düşünüyorum. 

KOCAYÜREK: Üç ay aradan sonra üçüncü koşusuna çıkan ve son yarışında dikkatli izlerseniz eğer yarışı gerilerde takip edip sonlarda etkili gelirken dıştaki atın arkasında yol bulma da biraz sıkıntı yaşamasına rağmen yine de başarılı bir dördüncülük çıkartan Kocayürek bir kez daha kendisini tercihleyen jokeyi ile benim net favorim ve banko da ismim olacaktır. Aynı hataya düşmeyip öne yakın iyi yer tutarsa yarışı da kazanabileceğini düşünüyorum. 

EFEHALİL- LEX TALLIONIS: Bursa'dan formda gelen ve kazanmakta zorluk çeken bir görüntü içerisinde olsa da bu kez çok daha uygun isimlerin arasında start alacak olan Efehalil'den iyi bir yarış bekliyorum. Yine çok uzun aradan sonra galop niyetine iki yarış gören Lex Tallıonıs bana göre performans olarak iyi işler çıkarttı. Özellikle 2018 yılındaki yarışlarından ziyade bu yıl çok daha farklılaştığını düşündüğüm bu isimde boş kilosu ile iyi netice elde edebilir.
Hiç yorum yok