Header Ads

YENİ EKLENENLER

30 Ekim 2019 İstanbul Altılı Ganyan Tahminleri (Sabırlı)


İSTANBUL

1.AYAK : Uzun mesafeli yarışları başarılı olan ; 3 Beleki, 4 Burakşah, 2 Farilyalı ve 1 Ganando solo, kuponumda yer verdiğim isimler olup bütçem gereği ilk ayak 4 atla geçmem gerekiyor du bu nedenle ön planda tuttuklarım la ilk ayak geçmeye çalışacağım, riskli bulanlar varsa iyi koşmasını beklediği isimler  Kuponlarına eklesinler.

4.AYAK : 9 Kocayürek; son koşusunda jokeyinin yerini almakta geçiktiği  yarışta sonlarda diri bir şekilde fotoyu geçsede ancak 4.olarak koşudan ayrılmıştı. Bugünde muhtemelen tempolu gidecek olan yarışta sprintini tutturursa ve KAIZBERT, kanı taşıyan rakiplerinin açığından gelebilirse fotoyu önde geçmeye yakın görüyor alternatif tek olarak öneriyorum, yanına rakip arayanlar içinse sırayla; 5,3,10,7,,, başta olmak üzere varsa başka tuttukları bütçeler dahilinde eklene bilir.

5.AYAK : 2 Buda Bator ; Var olan potansiyeli bu gurubu geçmeye yeterli olan safkanla bir türlü yıldızım barışmadı, ne zaman tek yazsam kazanmadı,, kuponumda olmadığı zaman ne kısmet se kazandı, atın sahipleri bilselerdi benim tek yazdığımda atları kazanamıyor bana ikramiyeden pay verir tek yazdırmazlardı 😂😂,, sahibini bilen tanıyan varsa söylesin "bugün kazanırsa bana ikramiyeden pay getirsin yoksa sonraki  yarışlarında" VALLAH HER KUPONUMA TEK YAZARAMM HAA " 🤭 🤭, dileyenler tek olarak değerlendirsin, ben  yanına 1, Rey ekleyip geçiyorum.

6.AYAK : Normal şartlarda burası son ayak olmasa idi kuponumda 2 Eskayra banko olurdu, şuan ki form durumu ve ciddi rakiplerinin kendisi kadar formda olmaması nedeni ile kazanmaya çok yakındır, son ayak fobisi olmayanlar için alternatif tek olarak öneriyorum, benim son ayak fobim oluşu ile yanına ; 4,12,5  ekleyip geçiyorum.

2.ALTILI ŞABLONUM 👇

1.AYAK : 3,4,2,1,,,
2.AYAK : 3,1,5
3.AYAK : 2,4,1,3,7
4.AYAK : 9 (Kocayürek),, 5,3,10,7,,,
5.AYAK : 2 (Buda Bator),, 1
6.AYAK : 2 ( Eskayra),, 4,12,5,,,


NOT : Kimin ne kadar bütçesi olduğunu bilmediğimizden Kendimizce şanslı gördüklerimizi sıralı şekilde belirttik, yapacağınız kurguya yardımcı olabilmek adına yapılmış paylaşım olup, kimseye garanti ve umut vermemekle birlikte bütçeleri zorlamadan ekleme çıkarma yaparak değerlendirmenizi tavsiye ederim. Yapacağınız oyunlar için bol şanslar diler, bütçenizi zorlamadan oyunlara iştirak etmenizi naçizane bir kardeşiniz olarak öneririm.

Hiç yorum yok