Header Ads

YENİ EKLENENLER

7 Ekim 2019 Bursa Altılı Ganyan ve İddaa Tahminleri ( Sabırlı )


Bursa 6 lısı yapacak olan arkadaşlarıma faydalı olmasını umut ederek düşüncelerimi paylaşıyorum.

1.AYAK : Kum pistin bakımda olması sebebiyle, pist değişikliği olmayacağından muhtemelen ağır piste koşulacak yarışta beklenmedik neticeler gerçekleşebilir  genelde her zaman ilk ayaklar az atla geçmek tarafında olan biriyken bugün biraz daha temkinli olup sırasıyla ; 8,6,9,2 yazarak ilk ayağı geçmeye çalışacağım. Yeri olanlar Varsa ; 1,4,5, 3 ekleyip kapata bilirler.

2.AYAK : Ulan Bator'un öz kardeşi olduğundan, potansiyeli var olup, şuana kadar bunu sahaya yansıtamayan 4 Buda Bator, önde biraz boşlanırsa durmayıp fotoyu önde geçebilecek 7 Grand Hope, sonlarda sert gelip kazanmak isteyecek olan 2 Ray OF Sunshıne ve 3 Baş Bela, yı kuponuma ekleyiyorum. Yeri olanlar bugün için benim kuponumda yer olmadığından yazmadığım ; 8, 1, 6 , yı  Kuponlarına eklesin ler.

3.AYAK : 7 Şahin Semih'in son koşusuna göre buradaki rakiplerini geride bırakarak kazanması lazım gibi gözüksede koşuda Turgut Ustanın da olması sebebiyle, ben yarışın favorisine istediği yarışı yaptırmayacağını düşünmemden dolayı kuponuma; 3,8 de ekleyip bu ayağı da 3 atla geçmeye çalışıp, tekimizin olduğu 4.ayağı görmeyi umut ediyorum.

4.AYAK : Ne tesadüf ki tekimiz olan 5 THE PERFECT SHOW,  16 Eylül deki son yarında da, 5 numara ile start almıştı. O gün için bütün oyunlarımı kendisi ile oynadığımı, son metrelere doğru dışarıya saparak kaybettiği yarıştan sonra bir Tweet atarak, şansımıza olan sitemimi  yazmıştım.
Bugüne dönecek olursak kendisi için ideal pist ve mesafede start alacak olması ile, bugün de son yarışında olduğu gibi dışarıya doğru sapma"SHOW "u  yapmaz ise rövanşı alır, bizide gururlandırır kanaatindeyim. Kısacası 5 THE PERFECT SHOW BANKOM.

5.AYAK : Bugün  şartı 1 yarışlar, 6 lı Ganyan ayaklarına denk gelmiş, ilk ayak gibi buraya da fazla at yazmak tarafındayım bir sıralama yapacak olursam ;6,1,7,3,5,8,2 şeklindedir.

6.AYAK : Şartı 1 kazanarak yarış hayatına başlayan 4 Başkan herkez gibi bizimde ilk şansı verdiğimiz safkan, bende son ayak fobisi olduğunu daha önceleri yazıp söylemiştim, bu sebepten ben yine son ayak biraz fazla ata şans verip cazip olanın kazanmasını  bekliycem,, 4 Başkan dan sonra sırayla kuponuma ; 2,7,3,5,8, ekliyorum.

         ALTILIM 👇

1.AYAK : 8,6,9,2,,,,,,,,,h
2.AYAK : 4,7,2,3
3.AYAK : 7,3,8
4.AYAK : 5 ( THE PERFECT SHOW )
5.AYAK : 6,1,7,3,5,8,2
6.AYAK : 4,2,7,3,5,8


Önce kendi düşüncelerinizi değerlendirmenizi, sonra bütçenize göre burdan ekleme çıkarma yaparak değerlendirmenizi öneririm. Yarışlar için bol şanslar diler, iddaa içinde kısıtlı program da, az oranlarda olsa başarılı olursak kazanmanın mutluluğunu yaşarız diyenler için de ;

⚽ Fc KTP~Tps Turku
🥅 İy 1.5 gol üstü
💵 1.90

⚽ Lamia~Panaitolikos
🥅 Çifte şans : X2
💵 1.40

⚽ A. Giurgiu~Hermannstadt
🥅 Ms : 1
💵 : 2.00

Toplam oran : 5.32

Şansınız açık olsun iyi günler dilerim 🇹🇷Hiç yorum yok