Header Ads

YENİ EKLENENLER

06 Kasım 2019 İstanbul Altılı Ganyan Dikkat Listesi (Furkan Meriç)UÇANBORFO: Son yarışlarında aslında geldim geliyorum sinyalleri veren bu isim özellikle İstanbul'da katıldığı son sentetik pist yarışında da ciddi anlamda beğenimi kazanmıştı. Nitekim son dönemlerde kendisine rakip olabilecek bir çok ismin olmasından ötürü tabela dışı ya da yakın ara işler çıkartan Uçanborfo bugün çok uygun grupta makineden iyi çıkması halinde koşuyu da kazanmaya çok yakın. 

KIND.OF.G: Bu kısrak ilk startında %40'ları gören bir oynanma oranı ile favori çıkarken tabelanında sonuna tutunabilmişti. Fakat o gün için sizler şunu söyleyebilirim: Hem ilk yarışı olması,hem koşuyu çok gerilerde takip etmesi hemde pistin 4.7 ağır çim pist olmasından ötürü  yarışında elverişsiz şekillerde koşulmasından dolayı daha iyi netice alabileceği yarıştan üçüncü olarak ayrılmıştı. Bu kez daha iyi koşmasını bekliyorum.

FLAMBOYANT: İstanbul'daki etkili koşularının ardından son startındaki performansına anlam veremediğim ve sizlere o günde önerdiğim bu kısraktan bu kez daha ciddi bir yarış bekliyorum.1500 metre mesafedeki Kısa Vadeli yarışları bu grup için yeterli olan Flamboyant değişen binicisi ile iyi koşabilir. Rakipleri Juno ve Stronger olabilir.


ZORMÜZEYYEN: Form durumu düşük isimlerin start alabileceği bu koşuda önde tempolu gidecek birden fazla ismin olmasını sonlardaki etkili atakları ile değerlendirmesini beklediğim isimlerin başındadır.

LAGERTHA: Günün son koşusunda ise mesafeden etkilendiğini düşündüğüm son yarışında , son metrelerde etkili ataklar ile gelen bu kısrakta fena bir performans ortaya koymadı. Hem yarış içerisinde iyi yer tutamadığı için hemde mesafenin kısa olması daha kaliteli koşmasını etkilediği için tabelanın sonlarında kalan Lagertha uzayan mesafede sürpriz yapabilir.

Yayın Saati: 22.44


Hiç yorum yok