Header Ads

YENİ EKLENENLER

1 Kasım 2019 Bursa Altılı Ganyan Tahminleri ( Sabırlı )


BURSA

1.AYAK : 6 BABAARİF, yarışta 3 Torosdağı olmasa kuponuma banko yazacağım isim olurdu yinede torosdağı tarafından fazla baskı yemeden viraja kadar gelebilirse, ciddi rakibi 1 Gümbür gümbür 'ün ağır olan kilosundan da istifa ederek fotolaya bilir, yanına rakip olarak çok at yazılması gereken bir koşu, bu da benim işime gelmediğinden,  ağır kilolara alışkın olan "demirden at  1 GÜMBÜR GÜMBÜR" yarışın tempolu gitmesinden istifade edip sonlarda sert gelip kazana bilir, kendi adıma ilk ayak riskine girip bu 2 atla geçmeye çalışacağım, riskli bulanlar varsa iyi koşmasını beklediği isimler Kuponlarına eklesinler derim.

2.AYAK : Muhtelen önde gitmek isteyecek 2 Casnar, 5 Ganymede, bana göre beklese daha başarılı olacak 7 Yıldızlı Aslan 3 lüsü yarışı bir hayli süratlendireceklerdir, böyle bir senaryo da bunların hemen diplerinde gidecek olan 11 Run For Eslem, erkek rakiplerine hakim olup kazanabilir kuponuma ilk at olarak yazıyorum, yine startta fazla kalmazsa ise sonlarda gelip kazanmak isteyecek olan 3 DehaBatur ve 129 gün arası olsada yarışı gurubun gerisinde takip etmeyi tercihlere 7 Yıldızı Aslan şanslı olduğunu düşündüğüm bir başka isimdir. Kendi kuponunda bu 3 isme yer vereceğimi belirtir, birazdaha sağlama almak isteyen olursa ; 2,5,9,4,,,,bütçeler dahilinde Kuponlarına ekleme yapabilirler.

3.AYAK : 2 OVER CLOUDS, kuponuma banko yazacağım isim olup, yarışın favorisi 5 İnto, 4 Celal baba nında ensesinde gideceği yarışta, sonlarda sert gelecek olan tekimize direnemeyeceğini düşünüyorum, benim tekim 2 OVER CLOUDS olup riskli bulanlar, inandıkları atları kuponuna eklesinler.

4.AYAK : Form durumları ve koşu performanslarına göre sıralama  yapacak olursam ; 1,2,5,,,,, kuponumda yer verdiğim isimler olup daha sonra, 6,3,8,,,, vs bütçeye göre eklene bilir.

5.AYAK : Ciddi rakiplerine göre kilo avantajı olan 8 Star Force, küçük kuponlara alternatif tek olarak yazılabilir, birazdaha yüksek rakamla kupon yapacak olanlar var sa sırayla; 3,6,2,5,9,1,,, ekleme yapılabilir.

6.AYAK :  Bu koşuda özellikle 2 JUST RUN takibimde olan bir at, kuponlarınızda olmasına dikkat ediniz, sonrasında süprize açık koşu olduğundan sırayla ; 6,4,1,8,11,7,5,3,10,9  bütçeye göre ekleme yapılabilir.

BURSA 6 LI ŞABLONUM

1.AYAK : 6,1,,
2.AYAK : 11,3,7,,,,,,,
3.AYAK : 2 OVER CLOUDS
4.AYAK : 1,2,,,5,,,,,,,
5.AYAK : 8 STAR FORCE,,,,3,6,2,9,5,1
6.AYAK : 2,6,4,1,8,11,7,5,3,10,9

Not : Kendime de bütçeme göre sıralamadan kuponumu yapacağım düşüncelerim olup, kimseye garanti ve umut vermek istemem, değerlendirmek isteyen arkadaşlar kurgularına ekleme çıkarma yaparak faydalanmaya çalışsın. Her ne şekilde oynarsanız oynayın bol şanslar dilerim, lütfen bütçenizi zorlamayınız hiçbir şeyin garantisi yok arkadaşlar 🙏


1 yorum: