Header Ads

YENİ EKLENENLER

17 Kasım Adana Altılı Tahminleri (Sabırlı)


ADANA

1.AYAK : Son koşusunda düzlükte yaptığı etkili sprint ile kazanan 10 Rex kısa süra koşmaktan etkilenmez ise yine sonlarda sert gelip kazanabilir, küçük kupon yapacak olan arkadaşlar  alternatif tek olarak değerlendire bilirler.

Yakın ara koşuyor olmasından etkilenip beklediğimiz yarışı yapamaz ise rakip olarak at yazmak isteyenler içinse sırayla ; 8,5,4,1,2,9

2.AYAK : En favorisinden, en süprizine her türlü sonucun çıkabileceği koşuda sırayla ; 3,1,2,5,4,7,9,10,, bütçem dahilinde kuponuma ekliyceklerimdir.

3.AYAK : Çok enteresan bir koşu Zira kağıt üzerinde kazanmaya yakın gözüken atların bekleme yarışı yaptığı bir koşu, yarışa tempo verecek isim muhtemelen ; 10 Jahzara olacak tabi 1 Bay Bay Hepiniz ve 2 MY Leah  numara götüreceğim demez ise, bu durumda yarış çokta süratlenmez ise ; 2,3 gibi gitmesini beklediğim koşuda 1 Bay Bay Hepiniz viraj dönülür dönülmez liderliği alıp yarışı kazana bilir alternatif tekimdir. Yarış  beklediğimiz gibi seyir etmez ise rakipleri ; 5,3,,,,,olarak görüyorum,, varsa sizlerinde ilave tuttukları kuponlarınıza ekleyiniz.

4.AYAK : Form durumu üst düzey 4 Headman kazanmaya tabiki çok yakındır dileyenler tek olarak değerlendire bilirler. Eksik koşması durumunda ; 2,7,3,6 devreye girebilecek isimler.

5.AYAK : Belkide programın en zor ayağı, fakat ben tek tercihimi bu ayakta kullanmak istiyorum. Sebebi tek yazmaz isem çok ata kuponumda yer vermem lazım o da oyun kurguma ters bu sebepten 9 Öz Nuray kuponumda banko olacaktır.

6.AYAK : Beşinci ayakta ne düşünüyor isem bu ayak içinde aynı düşünceler içindeyim ya tek, ya çok at ben kuponuma 2 at yazıp geçeceğim dileyenler ilave olarak tuttuğu atları ekleye bilirler; 7,9


Adana Şablonum 👇

1.AYAK : 10 REX,,, 8,5,4,1,2,9
2.AYAK : 3,1,2,5,4,7,9,10
3.AYAK : 1 Bay Bay Hepiniz,, 5,3
4.AYAK : 4 Headman,, 2,7,3,6
5.AYAK : 9 (ÖZ NURAY)
6.AYAK : 7,9


Hiç yorum yok