Header Ads

YENİ EKLENENLER

7 Kasım 2019 Ankara Altılı Ganyan Tahminleri (Sabırlı)


Ankara  Altılı Ganyan Düşüncelerim 👇

1.AYAK : 2 Miss Eleni; son 2 koşusu biraz sallantılı olsada bu guruba baskın bir gücü olduğunu düşündüğüm safkanın, diş geçirebileceği rakiplerinin yanında, ilk ayaktan yatarsam 5 li ile yoluma devam edebileceğim için kuponuma banko olarak yazıyorum, riskli bulan arkadaşlar yanına rakip olarak ; 6,5,,, rakip gördüğüm isimlerdir.

2.AYAK : Maiden bir koşu, performanslarına bakarsan 3,4 atla geçilecek koşu gibi gözükse de ben özellik le, anneden kumda başarıları ortada olan Işkınat "la kardeş 1 Arif Oğlu, her nekadar performans olarak iyi gözükmesede potansiyelline güvenerek dikkat ediniz diyor, kuponuma ilk at olarak yazıyorum, sonrasında, sırayla ; 1,3,11,9,5,7 şeklinde bütçeme göre kuponumda şans vereceğim isimlerdir.

3.AYAK :  6 HARİTACI KIZ ; Program üzerinde ençok zorlandığım bu ayakta, ya kuponuma 1 atı tek olarak yazıp kaderime razı geleceğim, yada (hepsi) yapıp  kapatacağım,, ben tercihimi, kuponumu şişirmemek adına tek yazmaktan yana kullanıp ; 6 HARİTACI KIZ banko diyorum.

4.AYAK : Yarışın ve Programın ağır favorisi gelmez diyemem, kendi adıma ben çokta güvenmediğimi belirtip öncelikle kuponuma ; 1,7,,daha sonra 4,2,,6 yazıp kuponumda olan en cazibinin kazanmasını bekliycem 🤷‍♂️, dileyenler. Atın kazanacağına inanlar tek yazabilirler, ben bugün için inanmayıp yıktım arkadaşlar.

5.AYAK : Sıralama yapıp geçiyorum; 2,,,1,8,6,3,4

6.AYAK : 6 Acıdilli Fatih ; Maşallah diyelim bu aralar çok formda olup, açıkçası kazanırken çokta zorlandığını düşünmüyorum, bugün de tamda stiline uygun jokeyi ile yarışa katılacak olan safkan, bu tarz atlara çok iyi bindiğini düşündüğüm G. Kocakaya ile kazanmaya bir hayli yakın olup, benim gibi son ayak fobisi olmayanlara alternatif tek olarak öneriyorum,, çokta bu tarz oyunlar oynamam açıkçası ama bugün bir alternatif kupon yapıp kuponuma banko yazacağımı da belirtmek isterim,, rakip olabilecek isimler ise ; 6,,,,5,3,7,2,,, 8,1,,,şeklindedir.

Ankara Altılı Şablonum

1.AYAK : 2 MİSS ELENİ
2.AYAK : 1,3,11,9,5,7
3.AYAK : 6 HARİTACI KIZ
4.AYAK : 1,7,,,4,2,,6
5.AYAK : 2,,,1,8,6,3,4
6.AYAK : 6 ACIDİLLİ FATİH,,,, 5,3,7,2


NOT : Kendime de bütçeme göre sıralamadan kuponumu yapacağım düşüncelerimi paylaşıyorum, kimseye garanti ve umut vermemekle birlikte, değerlendirmek isteyen arkadaşların da bütçelerine göre, kendi kurgunuza ekleme çıkarma yaparak değerlendirmenizi öneririm. Her ne şekilde oynarsanız oynayın bol şanslar dilerim 🇹🇷


Hiç yorum yok