Header Ads

YENİ EKLENENLER

19 Aralık 2019 İzmir Altılı Ganyan Tahminleri (Furkan Meriç)19 Aralık 2019 İzmir Altılı Ganyan Tahminleri 
(Furkan Meriç)


                  Bugüne kadar koşan dört yavrusundan hiçbiri henüz kazanma başarısı gösteremeyen  Canberks Love'un yavrusu olan Oğlum Özgür bugün bu seriyi bozabileceğini düşünüyorum. Bursa pistinde bugün ki binicisi ile bir kaç kez hazırlanma imkanı yakalayan ve ciddi hazırlıkları olduğunu gördüğüm safkandan farklı bir yarış gelebilir. Bunun yanı sıra Şartlı-1 yarışlara tahmin verirken daha temkinli yaklaşıyorum. Çünkü saha içinde olmadığım ve tahminlerimi de girerken saha içerisinden ya da başka birilerinden bilgi almadığım için hazırlıklar ve kan hattına göre bir şeyler çıkartmaya çalışıyorum. Dolayısıyla başarısız olma ihtimalimizde var. 

HAVE A NİCE TRİP:  Son yarışını kazanan safkan çok kolay bir birincilik elde ederken o gün kendi oyunumda tek oynadığım isimdi. Bu isimlerle 55 kg gibi bir siklet ile koşsa zaten tereddütsüz tek atacağım fakat kafamda soru işaretleri olsa da bu grubun iki tık üstünde bir isim. Dolayısıyla kilo dezavantajını bir kenara koyarak bu rakiplerini de bir şekilde geçmesini beklediğim safkan kuponumda günün ilk banko ismi.
LAST PRINCESS: Bu yıl katılmış olduğu 15 yarışta henüz birincilik elde etmesi başarısı gösterememiş olsa da son yarışlarında gayet iyi neticeler aldığını ve geldim geliyorum sinyalleri seven kısrak 2019 yılının son günlerinde ilk birinciliğine ulaşabilir. Son dönemlerde iyi işler çıkartan aprantisi ile günün ikinci banko ismidir. 

Son iki kum koşusunda gayet iyi işler çıkartan ve bugün rakipleri ile arasında kilo farkı lehine olan Sarrafşah performansını en merak ettiğim isimlerden biri. Son koşusunda favori çıkarken belki de meesafenin uzunluğundan ötürü istediği performansı ortaya koyamayan Haskaraca bir kez daha kısa mesafede start alıyor. Aksesuar değişikliğine gittiği son yarışında startla beraber ön tarafta iyi bir tempo yarışı çıkartan Harun Baba 1200 metre mesafeyi de 1.22.79'lu bitiriş derecesi ile bu grup içinde en iyi dereceye sahip olmasını da başarmıştı. Son koşusunu bir kez daha tekrarlarsa kazanabilir.

İZMİR ALTILI TAHMİNLERİ ;
             
1.AYAK: 7.1.6.4.3.8.11                           
2.AYAK: 1.HAVE A NİCE TRİP 
3.AYAK: 4.LAST PRINCESS 
4.AYAK: 2.1.4 
5.AYAK: 5.2.3.7.6 
6.AYAK: 5.7.6


Kupon Bedeli: 22 TL


               Hiç yorum yok