Header Ads

YENİ EKLENENLER

21 Aralık 2019 Adana Altılı Ganyan Tahminleri (Furkan Meriç)


                 Dostlarım merhaba. Adana programı için daha geniş bir oyun verecektim fakat vazgeçtim.

                Şayet Dün İzmir son ayakta ''Hellbent'' bankomuz için Helbentt // Hepsi Sıralı ikilisi ile 106 TL kazandık fakat o kazancı bu zor oyuna yüklememe kararı aldım. Kısa keserek programdaki iki banko ismim için yorumlarıma geçiyorum ;


 BEYBORA: Son dönemlerdeki performansını çok beğendiğim - iyi koştuğu orta mesafeli yarışlarda bit türlü istediği sprinti atmakta geç kalan safkan , son on bir yarışının sadece ikisinde tabela dışında kaldı.
Bugün için grubun çok çok zor olduğunu düşünmüyorum ve startla beraber ön tarafta yüksek tempoda kaçacak isimler mevcut. Dolayısıyla arka grupta uyumadan beklerse sonlardaki atakları ile kazanabilir. Riskli bir tek ama,denenebilir.
KOŞMAZŞEKERSULTAN: Bugün ki aprantisi olan Mehmet Kıyak idaresinde 62.5 kiloluk siklet ile start aldığı uzun mesafede hafif kilolu rakiplerine rağmen iyi bir performans sergileyen kısrak bu kez yine aynı aprantisi ile. Gruptaki formsuz isimlerin olması şansını arttıran Şekersultan iyi idare edildiği aprantisi ile kazanmaya yakın. İki koşu öncesinde elde ettiği üçüncülüğü kadar koşsa yarışı kazanmak için yeterli. 


1.AYAK BANKO İSMİM OLAN BEYBORA YARIŞTAN ÇIKMIŞTIR. DOLAYISIYLA TEKİM 8 NUMARALI LİONEFE OLARAK DEĞİŞTİRİLMİŞTİR


ADANA ALTILI TAHMİNLERİ ;
             
1.AYAK: 8.LİONEFE
2.AYAK: 5.6.1.3.4.2.7  
3.AYAK: 10.7.4 
4.AYAK: 4.3.2
5.AYAK: 1.ŞEKERSULTAN
6.AYAK: 8.2.6   

Kupon Bedeli: 13 TL

Bartrobel Adana Tahmin ve Yorumları için TIKLAYINIZ


Hiç yorum yok