Header Ads

YENİ EKLENENLER

18 Ocak 2020 İstanbul Altılı Ganyan Tahminleri (Furkan Meriç)18 Ocak 2020 İstanbul Altılı Ganyan Tahminleri 
(Furkan Meriç)
                  Merhaba dostlarım. Üç Bankolu İstanbul programına ufak bir altılı paylaşımı yapacağım. 
                Tahmin ve yorumlarımı okurken Twitter ve Facebook üzerinden beğenip - Retweet(Paylaşım) yapıp sitemize de destek olmayı unutmayın.


Volta önde istediği tempoyu bulabileceği koşuda beyaz bayrak ayna yapabilir. Fakat ben diğer ayakları az atla geçtiğim için burayı hiç bir ismi ayırmadan geçeceğim. Ayrıca çizgiden önce belirttiğim Magnus,Ageans Dream ve Sılk Road isimli atlardan da iyi bir yarış bekliyorum. Aly Wins'te tempo aleyhine olsa da alt tarafta boş kilosu ile sırıtıyor 
.
İki aya yakın aranın ardından grubun favorisi ile birbirini sürükleyerek gelen Baba Aron çok daha hazır çıkacağı yarışta sürpriz yapabilir. Yine yarışın yavaş tempoda gittiği son koşusunda uzun bir aradan sonra start alan ve bariyer dibinden yol bulma sorunu yaşayan Merdokan'ın performansını ise merak ediyorum. 

Ağır kilo ile katıldığı son yarışında dahi çok iyi bir performans sergileyen Gökçe Hatun yarıştan ikinci olarak ayrılmıştı. Bu kez kilo kiloya koşan ve bir kez daha jokeyini bulan kısrağın kazanmasını bekliyorum. 

Yarış hayatının ilk koşusunda start alırken sizlere bahsettiğim Tonya harika bir sprint ile kazanarak başlamıştı. Koştukça daha iyi işler çıkartabilecek kapasitede gibi duran Tonya ikide iki yapabilir. Ciddi rakipleri ile arasında kilo farkı bulunan ve son yarışında gerilerden gelerek etkili bindiren Ciğerdelen ise değişen jokeyi ile kazanabilecek potansiyelde olduğunu düşünüyorum. 

Yarış hayatının ilk koşusunda beklemeyi tercih eden fakat ikinci yarışında ise başka bir stille koşan ,son 200-250 metre kala liderliği aldığı son yarışında öne erken yürüdüğü için dıştan gelen rakibine direnemeyerek üçüncü olarak kalan Regamour mesafe görmüş olmasının avantajı ve tempo yarışlarında - koşuyu iyi okuduğunun düşündüğüm değişen binicisi ile kazanabilir. Ayrıca bu yarış için yapmış olduğu hazırlıkları da çok tatminkar. 

Uzun bir aradan sonra yarış hayatına kaldığı yerden devam eden Blanchard Listed koşularda boy göstermiş bir isim.  Grup ve Kısa Vadeli yarışlardaki başarılı performanslarına bu yılda devam etmesini beklediğim kısrak bir kez daha uygun grupta kazanabilir. İSTANBUL  ALTILI TAHMİNLERİ ;
             
1.AYAK: 5.7.4.6.8 /// 2.1.3
2.AYAK: 2.8.5.1.4
3.AYAK:  4  
4.AYAK: 3.5 
5.AYAK:  8
6.AYAK:  6

Kupon Bedeli:  6 TL

Altılı Ganyan Tutarı Hesaplamak için TIKLAYINIZ


Hiç yorum yok