Header Ads

YENİ EKLENENLER

09 Şubat 2020 Adana Altılı Ganyan Tahminleri (Furkan Meriç)


             Yarış hayatına iyi bir başlangıç yapan Thunder Road ilk uzun mesafeli işin 1900 metre mesafede Ş-3 Grupta 2.07.87'lik derecesi ile üçüncü olarak ayrılırken etkili olan iki isminde arkasında kalmıştı. Bugün ki rakipleri ile son yarışını kıyasladığımız zaman çok daha etkili koşacağını düşündüğüm kısrak, hem hafifleyen rakiplerin arasında hemde mesafede edindiği tecrübeden ötürü çok daha etkili koşmasını bekliyorum. Dolayısıyla günün ilk ayağında bu kısrağı sizlere banko olarak öneriyorum.  


           Beni takip eden dostlarım bilirler,genel itibariyle Arap koşularında tereddütlerim vardır ve net bir isimde yoğunlaşmayı tercih etmem . Fakat bugün uzun mesafede orta mesafeye oranla eksik işleri olsa da son dönemlerde takibimde olan ve kafayı takık bir şekilde sürekli tek oynadığım Anadolukan start alacak. Koşunun önde temposunu arttıracak isimlerin sayısının olması lehine olan Anadolukan'ın bu kez sonlarda yaptığı ataklar ile - boş kilosunun da verdiği avantajla bu yarışta galip olarak ayrılmasını bekliyorum.


         Ara verdikten sonra start aldığı yarışlarda bir türlü kazanamamış olsa da ciddi anlamda iyi işler çıkarttığını düşündüğüm Palawan son KV-8 yarışında ekürisi olan Headman'a fedai koştuğu için viraj dönülene kadar önde kaçan isme baskı yapmış ve yarıştan da sonuncu olarak ayrılan isim olmuştu . Bu koşusunu gücüne baz almadığım safkan, bu kez uygun kilosu ve ideal mesafesinde kazanabileceğini düşünüyorum. 


ADANA  ALTILI TAHMİNLERİ ; 

1.AYAK:  5.THUNDER ROAD 
2.AYAK:  7.ANADOLUKAN
3.AYAK:  2.1.4.3
4.AYAK:  3.4.5.7
5.AYAK:  3.PALAWAN
6.AYAK:  1.5.14.3.4.8.9.6.12   /// 10.16 //  13.11.7.15.2          

Kupon Bedeli: 17 TL

Hiç yorum yok