Header Ads

YENİ EKLENENLER

26 Şubat 2020 İstanbul Altılı Ganyan Tahminleri (Furkan Meriç)


            Sevgili dostlarım merhaba. Keyif düzeyi yüksek fakat bir o kadarda çok attan oluşan İstanbul programında zor bir oyun bizleri bekliyor. Yine 20 TL'yi bulmayan ''İki banko'' isme yer verdiğim tahminlerle beraber olacağız.

DUMAN:Üç aya aşkın aranın ardından üç kez yarış gören ve yaşça büyük rakiplerinin arasında start aldığı son koşusunda son metrelere de çok rahat girmesine rağmen bir türlü arttıramayan Duman beklentilerin üstünde koşmuş olsa da çok daha iyi bir netice almasını bekliyordum. Bugün grup içerisinde bir çok rakibi - bekleme - yarışı yapmasını seven isimler. Dolayısıyla Öncüpınar'ın ya önünde olacak ya da 2-3 gitmesini beklediğim Duman önemli bir kilo avantajına da sahip olduğunu görüyoruz. Bu kez viraja daha dinç gireceğini düşündüğüm bu ismin yarışında kazananı olmasını beklediğimden günün başlangıç ayağında sizlere ''Banko'' olarak öneriyorum.


2.AYAK: Aslında program içerisinde en zor yarışlardan biri ki istikrarsız arap atlarının sahne alacağı koşuda favori çıkan isim henüz maiden'a yeni veda etmiş ve bugün ise 61 kilo ile start alacak. Burada bir banko ismim var. Şablonum küçük olduğu için bu ismi tek atıp izleyebilme riskini alıyorum. SARI HANDAN bildiğiniz üzere yarış hayatına İzmir kum pistinde başladı. Daha sonrasında İstanbul'a getirilen kısrak buradaki çim koşularında boy gösterdi. Yarış hayatı boyunca sadece 81 bin TL kazanan kısrak , bunun 67 Bin TL gibi yüksek rakamını ise bu pistte kazanma başarısı gösterdi. İstanbul'da maiden'a veda ettikten sonra şansını İzmir kum pistinde denemiş olsa da bir türlü o beklenilen performansı vermeyi başaramadı. İzmirê götürüldükten sonra beş yarışı da birbirinden kötü . Fakat bugün bir kez daha sevdiği hipodroma  dönen Sarı Handan ilk kez sentetik pistte boy gösterecek. 34 Günlük dinlenmenin ardından bu yarış için yapmış olduğu hazırlıklarını da beğendiğim isim, kendisi ile bir çok kez start almış jokeyi idaresinde koşuyu kazananlardan biri olabilir. Hangi isim kazanırsa - şaşırmayacağım - bu grupta risk alarak bu kısrağı banko olarak işaretliyorum. Sonlarda yapacağı ataklar kendisine birinicilik getirebilir. 
İSTANBUL ALTILI TAHMİNLERİ ; 


1.AYAK: 7.DUMAN
2.AYAK: 11.SARI HANDAN
3.AYAK: 7.8.9 
4.AYAK: 5.8.9.1.6    
5.AYAK: 4.12 
6.AYAK: 15.10.5.14.11.12 

Kupon Bedeli: 12 TL
Hiç yorum yok