Header Ads

YENİ EKLENENLER

04 Mart 2020 İstanbul Altılı Ganyan Tahminleri (Furkan Meriç)04 Mart 2020 İstanbul Altılı Ganyan Tahminleri 
(Furkan Meriç)


Merhaba arkadaşlar...

Yarış koştukça yeni yeni kendisini bulmaya başlayan ve start aldığı son iki yarışta da bu grubu geçmek için yeterli sonuç alan ARTE bu sefer kazanacağı grupta tek atılabilir. Bir diğer banko olarak düşündüğüm isim ise; Bugün ki jokeyi idaresinde son iki koşusunu kazanma başarısı gösterirken daha iyi isimleri geçen J.F.ALL %70 oynanma oranına sahip olsa da başarılı performansına bir yenisini daha ekleyebileceğini düşündüğüm grupta. 


          Koşuda önde tempo yapacak isimlerin olmaması şansını arttıran Ganando Solo gününde olduğu zamanda bu grupla baş edebilecek güçte. 
     
           Son koşularını çok beğendiğim Treacherous sprint mesafesini ayarlaması halinde günün sürprizini yapabilir. Yarış hayatının ilk koşusunu kazandıktan sonra start aldığı ikinci yarışında sert grupla başa baş  koşan Egyptus muhtemelen tempolu geçecek yarışta söz sahibi olabilir. 


           Geri planda kaldığını düşündüğüm Ferhan ise günün kapanış ayağının sürprizi. Aradan sonra kısa mesafede yol bulma sorunu yaşayınca da kendi halinde bir yarış çıkarttı. Son koşularında iyi işler çıkartan Torcularis, son sprinti harika Wolf Creek ve yine aradan sonra toparlanma aşamasında gördüğüm Mirahor ise yazacağım diğer isimler.  


İSTANBUL ALTILI TAHMİNLERİ ;
      
1.AYAK:  3.9.6.8.7.4.11.5 
2.AYAK:  2.ARTE 
3.AYAK:  3.JUSTICE FOR ALL
4.AYAK:  3.1.5.7
5.AYAK:  3.4.8.5
6.AYAK:  11.4.5.16Hiç yorum yok