Header Ads

YENİ EKLENENLER

2 Mart 2020 Bursa Altılı Ganyan Tahminleri (Sabırlı)


Bursa

2.AYAK ;
2 Candanbey ;  Üzerinde biraz daha etkili bir apranti kardeşimiz olsa bu grupta tereddüt etmeden kuponuma banko yazardım, bugün için yarışı orta grupta takip etmesini beklediğim safkanın son viraja yakın iç kulvardan başlayacağı atakları ile yarışı kurtarmaya çalışacaktır, apranti kardeşimiz biraz etkili olursa safkanın kazanma gücü ve potansiyeli vardır. Umarım apranti kardeşim bariz bir hata yapmaz olması gereken yerde yeterli teşvikleri ile safkanın kazanmasına katkıda bulunur. Sırf aprantisin den sebep yanına rakiplerini yazıyorum, fakat kontra bir kupon yapıp tek olarak ta değerlendireceğim.

3.AYAK :
5 Ahmet Beyli  ; İnatçı bir yarış karakterine sahip olduğunu düşündüğüm safkanın, starttan gecikmeli çıkmaz ise bugün numara alıp koşuya tempo vermesini bekliyorum, geç çıkış yaparsa da  2 Tarihyazan numara alabilecek safkandır, böyle bir durumda olsada doldurup ilk 3 içinde kendisine yer bulacak olan 5 Ahmet Beyli sert jokeyinin teşvikleri ile Viraj üstünde ataklarına hız verecek olup inatçı yapısı ile birincilik mücadelesi içine gireceği,, 1 By Yiğit, 2 Tarihyazan önünde fotayı bulmaya bir hayli yakın görüyor küçük ve orta ölçekli kupon yapacak arkadaşlar için tek olarak öneriyorum. Biraz daha temkinli olup yanına at yazacak olanlar için rakiplerini de şablonuma ekliyorum.

4.AYAK ;

1 BESTEKAR ; Üst düzey formu, ve çok sevdiği Bursa pistinde daha önce üstünlük sağladığı rakipleri yanında eküri desteği ile bir kez daha kazanmaya yakın gözüken safkanı çoğu kesim gibi bende kuponuma banko olarak yazıyorum.

Not : Kontra kuponumda ;
2.AYAK ; 2 Candanbey
3.AYAK ; 5 Ahmet Beyli,, tek olacağı için, 4.ayak 1 BESTEKAR 'in 6 lı  başladıktan sonra koşudan çıkması, yarış içi talihsizlikler yaşaması durumunda tüm safkanların şansı olacağından kontra kuponumda yanına rakiplerini yazacağımı da belirtmek isterim.

Güncelleme saat :  13:34

ALTILI GANYAN TAHMİNİM;

1.AYAK : 2,8
2.AYAK : 2 ( Candanbey),, 3,6,9
3.AYAK : 5 ( Ahmet Beyli),, 1,2
4.AYAK : 1 ( Bestekar )
5.AYAK : 7,4,9,6,3,10,8
6.AYAK : 2,3,9,7,10,11,8,12,5

Hiç yorum yok