Header Ads

YENİ EKLENENLER

3 Mart 2020 Adana Altılı Ganyan Tahminleri (Sabırlı)


Adana

1.AYAK : Program üzerinde kazanması beklenen  bir hayli sivrilmiş isim var, fakat bunların daha öncede defalarca kez bu gibi beklentileri karşılıksız bırakması Şahsım adına onlara güvenmemem gerektiği yönünde düşünceye sahip olmama neden, hedeflerimin herdaim yüksek ikramiye olması nedeniylede riski ilk ayaktan alıp, diğer yerlerde kazanması beklenen  ağır agf lerin yıkılmasını bekliycem. Bu nedenle 2 at arasında kaldığım ilk ayakta tercihimi ; 4 Yurdakul dan yana kullanıp kuponuma banko olarak yazıyorum. İlk ayak riski sevmeyenler ilk ayak geçeyim de sonuna bakarız gibi düşüncede olanlar için bir sıralama yapacak olursam ; 4,,,2,,,10,9,6,,,,öncelikli olarak kapatmaya kadar gider.

2.AYAK : Süprizli bir sonucun çıkabileceği koşuda sırayla ; 8,7,6,3,5,9,4,10 kuponuma yazıyorum, dileyenler bu kadar çok at yazmışken geriye kalan  safkanları ekleyerek kapata bilirler.

3.AYAK : Çim piste gördüğü 3 yarışın ardından 4 ay kadar geriye çekilen 9 Ser Kumru, ara sonrası  bugünkü aprantisi ile çıktığı 16.02.2020 Adana 1200 kum pist yarışında viraj dönülürken önündeki safkanın dışa açılması ile aksiyon kaybeden safkan kazanan safkanın uzağında olsada  yarışın sonlarına doğru istekli bir şekilde fotaya girmesi bugün için kendisine güvenmeme sebep etkenlerden dir. Koşunun gidiş hattına bakacak olursak önde tempo yapmayı da, beklemeyi de tercih edebilir ki bunu ; 3,7 ve 10 numaralı safkanların yarışta ne yapmak istediğine bağlı bunlardan  3 Buz Damlası koşuya tempo veren isim olmakta ısrarcı olur diye düşünüyorum, 7  Gerekçeli  ve 10 Uçan Jet, bir yere kadar sabretse de bir yerden sonra muhakkak öne baskı yapıp numara almak isteyecektir ki bu isim özellikle viraja yakın  10 Uçan Jet olur, bu ihtimallerle koşunun gidişatına öngörüde bulunduğum zaman, ilk kum yarışı olan son yarışında olduğu gibi sonlarda dökülenleri toplayarak kazanmak isteyecek olan 9 Ser Kumru, yu bunu yapabilecek gücü ve potansiyeli olduğu düşünerek kuponuma 2.Banko olarak yazıyorum. Güvenemeyenler veya başka yerde teki olupta buraya at yazacaklar içinse ; 7,10,5,3,1,,vs. bütçeleri zorlamadan değerlendirile bilinir.

Diğer ayaklar için de öngörüleri mi sizlerle paylaşmak isterdim ama az önce gelen bir telefon la acil bir işim çıktığını söyleyerek, yapacağınız kurgularınıza yardımcı olmasını umut ederek düşüncelerimi paylaştım, bütçenizi zorlamadan kurgularınıza ekleme çıkarma yaparak sıralamadan faydalanmaya  çalışınız her ne şekilde oynarsanız oynayın canı gönülden bol şanslar dilerim.

Altılı Ganyan Tahminim ;

1.AYAK : 4 ( YURDAKUL),,
2.AYAK : 8,7,6,3,5,9,4,10,,,
3.AYAK : 9 ( SERKUMRU)
4.AYAK : 3,2,1,4,6
5.AYAK : 6,1,5,8,4,7
6.AYAK : 1,4,10,7,,,,8,6,9

Hiç yorum yok