Header Ads

YENİ EKLENENLER

22 Nisan 2020 Happy Valley Yarış Tahminleri 1.Altılı Ganyan


1.Kosu. Kum cim ayırt etmeden başarılı yarışlar koşan safkan 9.Fox Ceunger sevdigi mesafede favorim. Bu koşuda dikkatimi çeken diğer safkan ise 4.Royal Chcolate olacak. Son koşusunu kumda koşan safkan başarısız olmuştu. Bir önceki 3. Oldugu yarışı izledim. Müthiş bir sprint ile gelip yarışı yakin ara bitiriyor. Bu kez mesafe 200 metre daha uzamis. Mutlaka değerlendirilmelidir.2.Kosu. Aradan sonra kosmus olduğu yarışı 5. tamamlarken agir çimden etkilenmis olabilir. Bu kez daha hazir ve nefesli gireceği kosuda guzel eşgalli ile 2.Speedy Luck mutlaka kuponlarda bulunmalı. Safkanin yarışı yakin takip edıp, düzlükte liderliği alıp direnmesi yarışı lehine çevirebilir. Yarisin temposu hızlı giderse sonlarda çok etkili sprint yapabilen 1.Master Albert yarışı kazanmak için saldıracaktır.3.Kosu. Ust uste kazandığı yarışlardan sonra Koşunun haklı favorisi 6.London Hall olacak fakat daha önce 2000 metrede kendisini geçen 10.Magnetizm entresan bir safkan. Yaşlı kurt istediği zaman müthiş yarislar çıkarıyor. Diger bir rakip ise 8.Above olacaktır. Son koşusunu adeta kenter kazanan safkanin formu devam etmekte fakat yarışı nasil kabullenecegi de önemli, ilgilileri farklı gidisatlar denemeyi seviyorlar.


4.Kosu. Koşuyu onde kabullenecek olan 11.Who s Horse nin hemen dibine yapışacak olan 6.Regency Gem virajda grubu ayirabilirse şanslıdır.  Temponun hızlı gitmesi halinde 4.Sunny Power savaşçı yapısı ile guzel bir yaris çıkarması asikar. Benim net favorimdir.Zor bir kosu tuttugunuz atları eklemenizde fayda vardır.


5.Kosu. Koşunun favori safkanlari onde gitmeyi seven atlar. Süratli gidecek kosuda tatlı bir sürpriz safkanin kazanma olasılığı gözüme çarptı. Özellikle 10.Island Winner geçtiğimiz sene aralik ayında aynı mesafede class 5 kazanmış. Daha yarış karakterleri tam oturmamis safkanlarin olmasından dolayı kapatılması gereken bir koşudur.

6.Kosu. Bu kosuya baktığımda direk kaçak safkan aradım. Gozume 12.Galaxy Emperior çarptı. Onde gitmeyi seviyor. Bu kosuda yine kaçmayı deneyecektir. Startla birlikte kafayı alirsa yarış sonuna kadar direnme gücü vardır. 2.Tangmare kendisini iyi tanıyan jokeyi Z.Purton ile yine önceki yarışı gibi kazanmaya yakındır. Basarisiz yarışlardan sonra toparlanan safkan 7.Snow Airjet in önceki kosusunda yapmis olduğu ıkincilik geliyorum sinyali vermişti.

Herkese Bol Sanslar Dilerim.
Hiç yorum yok