Header Ads

YENİ EKLENENLER

10 Temmuz İstanbul 1.Altılı Tahminleri(Furkan Meriç)
             
''Babaarif'' ve ''Gülenyüz'' gibi kaliteli isimlerle anneden öz kardeş olan BARLIKEFE , Bursa pistinde yaptığı hazırlıkları dikkat çekici bu isim favorimdir. İyi bir kan hattına sahip olan Barlıkefe kazanarak yarış hayatına başlayabilir. İstanbul-İç pistte yapmış olduğu hazırlıklarını tatminkar bulduğum DENİZ ALP , diğer rakiplerinden iç pistteki hazırlıklarına oranla bir adım daha öne çıkıyor. Ben bu koşuya son olarak hazırlıklarında son 800 metre çalışmaları 53' ve 54' dereceleri gören KARBATUR'u da öneriyorum.

''Yanak Peluşu'' taktığı son koşusunda viraj dönüldükten sonra yarışın sonlarına kadar çok rahat konumda olmasına rağmen bir türlü jokeyi tarafından üstüne gidilmeyen DUMAN , daha önce bugün ki jokeyi idaresinde sekiz yarışın sadece birinde tabela dışında kaldı. Favorimdir. Fakat son yarışındaki performansından tedirginlik duyduğum için rakip gördüğüm dört ismi de yazarak burayı geçiyorum.


Start aldığı ilk yarışa oranla ikinci yarışında çok daha iyi koşarak kazanan kısrak ROSE O.P kilo dezavantajına sahip olsa da grubun uygunluğu ile 3/3 yapabilir. Ben bütçem dahilinde bu kısrağı zor koşuda tek olarak geçeceğim fakat sivrilen bir kaç ismin bizim bankomuza rakip olabileceğini düşündüğümden ötürü sizler diğer yarışlarda inandığınız bir isim varsa burada farklı isimlere yönelebilirsiniz. Kilo kiloya koşşalar idi çok rahat şekilde bu grubu geride bırakacağını düşündüğüm banko ismimiz ROSE O.P için tek aleyhine olan durumu da umarım koşu içerisinde lehine çevirecektir.


Geldik günün sonucu en çok merak ettiğim yarışlarından biri olan, seyir düzeyi yüksek - sürpriz ihtimalinin olduğu 5.Koşuya. Grup içerisinde ön tarafta yüksek tempoda gitmeyi seven isimlerin olmasından ötürü arkalardan dinç bir şekilde gelebilecek bir ismin yarışı da çalabileceğini düşünüyorum. Ara verdikten sonra iki yarışında da mesafenin kısalığından ötürü  ve geç açılan bir karaktere sahip olan MISS PERFECT bu kez hem sevdiği pistte hem de daha etkili sprint atabileceği mesafede kazanabilir. Rakip olarak ; İstanbul'a geldikten sonra son 5-6 yarışında kendisini toparlayan ve kazanamıyor olsa da yarış içerisinde kendinden söz ettiren LEX TALLIONIS bu kez şanssızlığını kırabilir. Bir türlü iyi isimlerle koşup kazanma başarısı gösteremiyor olsa da yarış içinde yer alan AZMANTOR uygun kilosu ile de bir adım öne çıkmakta. Yarış tempolu geçecek olsa da uygun rakiplerin arasında ihmal etmiyorum.


Bir koşu öncesinde Vanezza isimli safkana rakip olarak gördüğüm STEEL MAN'i böylesine uygun bir grupta harcamayacağım. Daha öncesinde Sentetik pist performansı da parlak olan bu ismin hem uygun isimlerin yanında hemde daha iyi neticeler alacağını düşündüğüm bu pistte kazanmasını bekliyorum  ve günün ikinci ''Banko'' ismi olarak işaretliyorum.
                                   

SİTEYE GİRİŞ YAPAN ARKADAŞLAR GÜN İÇERİSİNDE BİR KEZ DESTEK OLMAYI UNUTMAYINIZ. 


 İSTANBUL BİRİNCİ ALTILI TAHMİNLERİ ;
      
1.AYAK: 2.6.8 
2.AYAK: 1.7.2.5.6   
3.AYAK: 1.ROSE OF PARADİSE
4.AYAK: 6.2.3.7.8     
5.AYAK: 5.7.4
6.AYAK: 3.STEEL MAN    


Kupon Bedeli: 15 TL

Hiç yorum yok