Header Ads

YENİ EKLENENLER

19 Temmuz İstanbul 1.Altılı Tahminleri (Furkan Meriç)
19 Temmuz İstanbul 1.Altılı Tahminleri
(Furkan Meriç)


MİRAHOR: Safkan katılmış olduğu son yarışta virajı grubun çok ama çok gerilerinde dönerken sonlarda yaptığı akıcı sprint ile de muhteşem bir ikincilik elde etmişti.Kalabalık gruplarda yer bulmakta zorluk çeken ve çok gerilerde yer tutan Mirahor'un bugün az atlı bu koşuda ön gruptaki rakibi ile arasını çok tutmayacağını düşünüyor ve yarışı da kazanmasını bekliyorum.

HANAMİCHİ: Bu isim için özellikle İstanbul'daki son yarışında bu tip rakiplerle koştuğu her uzayan mesafede tek olarak işaretleyeceğimi paylaşım yapmıştım.Tabii daha sonra o paylaşımı kaldırdım fakat bugün programda görünce sizlere bahsetmeden duramadım. Koşu da önde tempolu şekilde kaçacak rakiplerinin olması bu kez birincilik için şansını daha arttıran bu ise bugün Ankara'dan M.Bayır eşlik edecek.Bugün için tek yarışa gelen jokeyin bu yarışı almasını da bekliyorum.

ŞAHİNSEMİH: Ara verdikten sonra formundan bir şey kaybetmeyen safkan uzak olduğu sentetik pistteki kötü koşusunu baz almıyorum. Önde bariz şekilde boş kalıp - temposunu rakiplerine hissettirmesini beklediğim bu ismin başladığı gibi yarışında kazananı olmasını beklediğimden ötürü günün bir diğer bankosu olarak işaretliyorum.

 İSTANBUL 1.ALTILI TAHMİNLERİ ;
      
1.AYAK: 5.MİRAHOR 
2.AYAK: 7.HANAMİCHİ 
3.AYAK: 4.ŞAHİNSEMİH
4.AYAK: 1.7.3.8 
5.AYAK: 7.8.11.10.12 
6.AYAK: 1.9.6  

Kupon Bedeli:  4.2 TL

Hiç yorum yok