Header Ads

YENİ EKLENENLER

24 Temmuz 2020 İstanbul 1.Altılı Tahminleri (Furkan Meriç)


                  Arkadaşlar merhaba. Twitter hesabımdan program üzerinde iki banko isim için bir paylaşım yapmıştım fakat tahminlerimde de göreceksiniz ki farklı bir isimde karar kılıp bir diğer banko ismimi değiştirdim. Daha sürpriz,daha gelme ihtimali olduğunu düşündüğüm ve incelerken daha çok beni kendisine yakınlaştıran bu ismi tek atma kararı aldım..

DE FEMME: Dört ayın ardından start aldığı ilk yarışta bugün ki rakibi olan Samothraki'nin arkasına sinen ve virajdan sonra rakibini atlatıp arka gruba kazanma başarısı gösteren bu safkanın bir kez daha kazanmasını bekliyorum. Şayet son yarışında önde tempolu kaçan isimler olduğu için bekleme yarışı yapmış ve tabela içerisinde yer alamasa da yakın ara bir altıncılık elde etmişti. Bu kez yine önde boş kaçacak rakibinin arkasına sinmesini beklediğim safkanın,arka gruba bir kez daha direnerek kazanmasını beklediğimden ötürü sizlere ''Banko''olarak öneriyorum..

TURBONUN GÜLÜ: Şimdi arkadaşlar gruba göz attığımızda ahım şahım iyi performanslarla koşan ve istikrar abidesi olan isimler mevcut değil. Dolayısıyla çok sürpriz bir isimde kazansa beni şaşırtmayacaktır. Peki bu ismi neden tek öneriyorum !? Daha önce kum pist koşularında start alan kısrak Ankara-Diyarbakır-Adana-Elazığ derken gezmediği yer kalmadı sanırsam. Kum pist yarışlarında fena koşmamış olsa da Ankara çim piste ayak bastığında daha sert rakiplerin yanında daha iyi neticeler aldı. En azından bu son iki yarışı gösteriyor ki ; Çim pisti daha iyi bir şekilde yapabilecek kabiliyette bir isim. Özellikle Ankara'da kazanmış olduğu 1900 metre mesafede o gün geçtiği rakiplerin ilk üç-dört sırada yer alan isimlerin bir önceki ve sonraki yarışlarına dikkat etmenizi öneririm. Burada bu isimleri uzun uzadıya yazmak istemiyorum. Bir tane örnek verecek olursam eğer; Kesvacangün'ün Şartlı koşuda Alderamin-Güzelçocuk arkası gelip Turbonun Gülü'nün arkasında ikinci kaldıktan sonra H-16'da yakın ara altıncılık elde etmesi gibi. Keza o gün üçüncü olan Aydankız ise bir yarış sonra H-16'da Şehlevent arkası ikinci olarak kalması gibi. Velhasıl kelam performans olarak daha iyi isimlerin arasından geldiğini düşündüğüm bu kısrağın yavaş tempoda geçmeye aday bu yarışı da bir şekilde çalarak kazanmasını beklediğimden ötürü sizlere banko olarak öneriyorum. 

Sevgili dostlarım aslında sosyal medya hesabım üzerinden bu ayağa ilk başta Kar kız tek atılabilir yazmıştım fakat üstte de belirttiğim gibi daha içime sinen bir isim bulduğumdan ötürü burada daha farklı isimlere yönelmek istiyorum. En azından iki isim takibimde onları da özellikle yazmanızı öneriyorum. Kim bu isimler ; 3 numaralı Good Ranger ve 7 numaralı Olıvya.

İSTANBUL 1.ALTILI TAHMİNLERİ ;
      
1.AYAK: 4.DE FEMME 
2.AYAK: 4.2.6  
3.AYAK: 5.2.1  
4.AYAK: 7.9.5.2.8.6  
5.AYAK: 8.TURBONUN GÜLÜ
6.AYAK: 4.3.7..1.2.5

Kupon.Bedeli: 22 TLHiç yorum yok