Header Ads

YENİ EKLENENLER

25 Temmuz 2020 İzmir Altılı Ganyan Tahminleri (Furkan Meriç)


Merhaba arkadaşlar.
Uzun uzadıya yorum geçmeyi bugün için düşünmüyorum. Şayet dün verdiğim iki banko ismin nasıl kaybettiğini görünce burada ne kadar uzunca bir şekilde sizlere anlatsam da bankomun sebeplerini iş yarışa dökülünce jokeylerin inisiyatifinden ötürü farklı sonuçlar doğabiliyor. O yüzden kısa kısa sizlere sürpriz tuttuğum isimlerden ve banko olarak gördüğüm isimlerden bahsedeceğim.
CRAZY LION  : İlk ayak favori çıkacak iki isme İstanbul çim pistinde 1000 metre mesafede 59.84 derecesi ile dikkat çeken 6 numaralı ismi ciddi rakip görebiliriz diye düşünüyorum.Kum pek bir şey yapamamış olsa da tek start aldığı çim yarışını bu grup için yeterli buldum.

İzmir pistinde farklı koşan Kamertay'ı ise son yarışında İstanbul'da dahi tutuyordum . Fakat beklenilenin altında koştu.Buradaki bir önceki yarışında ise temposuz bir koşuda iyi yer tutamadığından ötürü önde dinç kalan rakibini de geçememişti. Bugün bu kadar boş kilo ve istediği tempoda - iyi de yer tutmayı başarabilirse kazanmaması için hiçbir sebep göremiyorum. O yüzden risk alarak oyunumda banko olarak işaretleyeceğim.

Spring Break ise son yarışları ile beraber geliyorum sinyallerini vermeye başlamıştı. Özellikle Gray Wolf'un kazandığı yarışta yüksek tempolara çıkan koşuda virajdan sonra biraz daha sabırlı olabilse idi kazanma başarısı da gösterebilirdi. Bugün son ikinciliğine nazaran çok daha akıllıca bir koşu beklediğimden ötürü bu ismi de oyunumda tek olarak işaretleyeceğim.

Jandarma koşusunda sürpriz bir isim. 6 Numaralı ÖZALAK. Safkan İzmir çim pistindeki beş yarışı da harika. En son startında ise Gümbürgümbür'e dahi kafa tutacak seviyeye gelmişti. Bir yıla yakın aradan sonra beş gün önce bir koşu gördü. Bu tabii ne kadar yeterli olur bu grup için bilinmez ama bugün olmasa dahi bir kaç koşu sonra burada iyi neticeler alacaktır. Bugün bu tempolu koşudan bakalım kendisine ne kadar pay çıkaracak. Takipte kalalım..
İZMİR ALTILI TAHMİNLERİ ;

      
1.AYAK: 6.5..1 
2.AYAK: 13.KAMERTAY 
3.AYAK: 10.SPRİNG BREAK
4.AYAK: 3.6..7
5.AYAK: 6.5.9.7 
6.AYAK: 6.3.5.7.4.9

Kupon Bedeli:  15 TL


NOT: Dördüncü Ayak 7 Numaralı ''Sıkıntı Yok'' oyunuma eklenmiştir. Son koşuda ise dört  ismi çıkarttım.

SON GÜNCELLEME: 11.41
Hiç yorum yok