Header Ads

YENİ EKLENENLER

11 Ağustos 2020 Ankara 2.Altılı Ganyan Tahminleri (Furkan Meriç)


Arkadaşlar merhaba. Bugün takip bir kaç isim olduğu için oyun paylaşımı yapma gereği duydum. Lakin esas derli-toplu ve yorumlu şekilde vereceğim şablon ''Çarşamba Günü'' İstanbul programı için olacaktır. Sizler için ufaktan banko tuttuğum isimler yorumlayım;

''Ashoka'' son iki yarıştır bu grupla alakası dahi olmayan isimlerle koşarken startta da 4-5 boy oyalanarak mücadele etmişti. 
Mesafenin 1200 olması aleyhine olarak görmüyorum çünkü bu mesafede yarış hayatı boyunca en çok başarı sağladığı mesafedir. Umarım starttan iyi çıkabilir ve yarışında kazananı olur.

''Caize'' ara verdikten sonra yavaş yavaş geliyorum sinyalleri de vermeye başladı. Artı ekürisi olan ''Güzelçocuk'' bugün önde temposunu da koyacağa benziyor. Bu iki isim yarış içerisinde kazanan olmaya adaylar. Rakip olarak ise ; Albunea ve Fırtına Vadisi.

''Hızlıkuruş'' son startında virajdan sonra beşirefe ile o kadar çok didişti ki kilosunun da ağır olmasının dezavantajını son metrelerde durarak yaşadı. Bugün önde gidecek olan Gürpınar'ın ağır kilosu, Büyük Kırımında bizim ismimize kafa tutacak düzeyde olmadığını düşündüğümden Hızlıkuruş'un yarışın kazananı olmasını bekliyorum.
ANKARA İKİNCİ ALTILI TAHMİNLERİ ;
      
1.AYAK: 7.6.3.11.8.13 
2.AYAK: 8.ASHOKA 
3.AYAK: 5.CAİZE  
4.AYAK: 5.1.4.2.6.3.7 
5.AYAK: 4.HIZLI KURUŞ 
6.AYAK: 2.5.10.14.12.4 

Kupon Bedeli:  17.64 TLHiç yorum yok