Header Ads

YENİ EKLENENLER

30 Ağustos 2020 İstanbul 1.Altili Ganyan Tahmini ( Senoltr )


Öncelikle tüm Ulusumuzun 30 Ağustos Zafer Bayramı Kutlu Olsun. Vatanımız uğruna canlarını hiçe sayan başta Ulu Önderimiz Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere atalarımızın ruhları şad olsun.

İstanbul 1.Altili Tahminim

1.Ayak : 7-Ongunalp Banko, Bir önceki koşmuş olduğu çim koşusunu ölçü almıyorum. Bu kez daha etkili olduğu sentetik pistte, jokeyi ataklarında çok geç kalmadığı takdirde, uygun grupta koşuyu kazanmasını bekliyorum.

2.Ayak : 5,7,15,14,9,11,1,12,6,3

3.Ayak : 2,7

4.Ayak : 1,2

5.Ayak : 1,12,9,6,7

6.Ayak : 6,17,14,3

94.Gazi Koşusu için, katılacak tüm safkanlarimizin kazasız belasız sağlıklı bir şekilde bu önemli koşuyu tamamlamasını temenni ediyorum.

 Şansli gördüğüm safkanlar gelince, bir Call to Victory var ki, Aman Allah'ım... Açık konuşmak gerekirse bu zamana kadar her koşusunda bu kez geçilir yorumu yapanları çok gördük. Safkan her kazandığı kosu sonrası çok rahat izlenimi vererek bu düşünceleri kırdı. Şimdi büyük favori çıkmayı hak etti. Kağıt üzerinde favori fakat benim kazanmasını istediğim gönlümde yatan safkandan bahsetmek gerekirse,

Powerman ; Ankara da maidenden çıktığı koşuyu bilen bilir, sprint atarken ayakları yerden kesilmiş adeta uçarak fotoyu önde geçmişti. Sonrasında katıldığı Kısa vade 8 ve Grup 2 koşuları da kazanarak ne denli güçlü bir safkan olduğunu kanıtladı. Bu koşuda Özcan Yıldırım in tüm gücünü kullanmasını ve safkani dış kulvara çekip müthiş bir sprint ile bu önemli koşusu kazanmasını bekliyorum ve umuyorum.

Bu önemli koşuyu hak eden kazanması dileğimle tüm safkanlara ve at sahiplerine başarılar diliyorum.

Keyifli pazarlar

Hiç yorum yok