Header Ads

YENİ EKLENENLER

İSTANBUL 1.ALTILI (SAHANIN SESİ GÖRKEM)


 İSTANBUL 1.ALTILI TAHMİNLERİ

1.AYAK 3/2/5....1
2.AYAK 1..3/2
3.AYAK 6/5
4.AYAK 🎯🎯VAHŞİ KIZ 🎯🎯
5.AYAK 2/8/9/6/7
6.AYAK 🎯🎯KING ATLAS🎯🎯
                    YORUMLAR
 1.AYAK:İDMAN PİSTİNİ ÇOK BEĞENDİM HER NE KADAR ZOR BİR AT OLSADA 3 NUMARALI BÜTÜNAY İLK ATIM.DAHA UYGUN GRUP BULAN 2 NUMARALI AFACAN H.KARATAŞ İLE 5 KORKMAZEFE VE NE ZAMAN NERDE KAZANACAĞI BELLİ OLMAYAN 1 NUMARALI SANAY SÜRPRİZE YAZILMALIDIR.
2.AYAK: DAHA ÜST GRUPLARDA KOŞAN VE ZAMAN ZAMAN TABELA YAPAN SİHİRBAZIN TERCİH ETTİĞİ 1 NUNARALI BELIVE IN ME ALTERNATİF BANKOMDUR. RAKİP OLARAK TAKİBİMDEKİ UZUNA GİDECEK ORJİN OLAN 3 NUMARALI ERGİN KHAN VE G.GÖKÇENİN SON YARIŞINDAN SONRA “KG VE DB” TAKILMASINI İSTEDİĞİ 2 NUMARALI COŞKU RAKİPLERİDİR.
3.AYAK: GEÇEN YARIŞ SPRİNTİNDE GEÇ KALMAYAN KAZANMA BAŞARISI GÖSTEREN 6 AKDENİZ FIRTINASI FAVORİMDİR.ÖNLERDE BOŞ KALIRSA KAIZBERT TEMSİLCİSİ 5 ROMAN OLUR RAKİBİDİR .
4.AYAK: GEÇEN HAFTA ARASINA RAĞMEN GÜZEL YARIŞ KAZANAN VAHŞİ KIZ BANKO ADAYIMDIR.
5.AYAK GEÇEN HAFTA BURSADA 1.İLE ARASINDA SADECE 1 BOY OLAN 2 ADETLİ KASIRGA İLK ATIMDIR.GEÇENKİ KV YARIŞINI ÇOK BEĞENDİĞİM 8 NUMARALI ARDABEY İLK DEFA TERS PİSTE ÇIKICAK OLAN 9 TAÇSIZ KRAL ÖNDE İSTEDİĞİ TEMPOYU KURABİLİRSE DİKKAT!!!  6 NUMARALI DALOĞLU VE 7 NUMARALI GÜNDOĞARKEN YAZILARAK BU AYAĞI GEÇEBİLİRİZ.
6.AYAK: BABASI DERVİŞ AĞA GİBİ SENTETİK PİSTİN ŞAMPİYONU OLAN 6 NUMARALI KING ATLAS ZORLANMADAN KAZANMASINI BEKLİYORUM BANKOMDUR


Hiç yorum yok