Header Ads

YENİ EKLENENLER

16 Eylül 2020 İstanbul 2.Altılı Tahminleri(Furkan Meriç)


 Sevgili dostlarım merhaba. İstanbul 2.Altılı tahminleri için paylaşımlarımı yaparken hem iki banko ismim hemde diğer sürpriz yapma ihtimali olan isimler üzerinde duracağım. Umarım güzel bir Çarşamba günü olur ve başarılı oluruz. 


  • Koşunun önde tempolu gidecek olması şansını arttırdığını düşündüğüm 6 numaralı Gıanguır'in İstanbul çim pist performansı da yadsınamaz. Kocaelinde beklenileni verememiş olsa da bu kez daha iyi koştuğu piste dönen safkandan iyi bir koşu bekliyorum.
  • Özdemir Atman Koşusunda kazanmasını beklediğim ilk isim Moorland. İstanbul'da başarılı yarışlarının ardından nihayet son yarışı olan G-2 Nenehatun koşusunda kazanma başarısı gösteren ve iyi de bir performans çıkartan kısrak tempolu koşulardan ziyade bugün önde After Tulıp arkasına yatıp son ana kadar arka gruba da dayanabilir. Son yarışına oranla da daha iyi koşacağını düşünüyorum. 
  • UPPER CUT Gazi Koşusunda sonlarda en dıştan çok  diri geldi fakat yetiştiremediği için günün de kazananı olamamıştı. Bu kez daha uygun az atlı grupta öne yakın giderek son iki yarışının telafisini yapabilir. 
  • İlk kez uzuna çıktığı son iki koşusunda güçlü karakterini sahaya yansıtan ve tabela içerisinde iyi neticelerde alan SPARTAKÜS bu kez hem mesafesinde hem çok çok uygun grupta vasat isimlerin arasında start alacak. Bekleme yapmayı da seven safkanın yarışın başlangıcından bitimine kadar iyi yer tutarak günün de kapanışını yapmasını bekliyorum.


İSTANBUL 2.ALTILI TAHMİNLERİ ;

1.AYAK: 6.7.4.2 

2.AYAK: 9.5.4.1 

3.AYAK: 6.7.1

4.AYAK: 6.UPPER CUT   

5.AYAK: 7.3.6.5.2 

6.AYAK: 3.SPARTAKÜS 

Kupon Bedeli: 17 TL 


Hiç yorum yok