Header Ads

YENİ EKLENENLER

26 Eylül 2020 İzmir Altılı Ganyan Tahminleri (Furkan Meriç)


 İlk iki yarışındaki performansı ile bu gruba da hakim olabilecek potansiyelde olduğunu gösteren özellikle son start aldığı koşuda 1200 metre mesafenin kendisine kısa gelmesinden ötürü sonlarda dıştan çok etkili gelmiş olsa da yetiştiremeyen Akkuşbey bugün için beklentilerin çok daha üstünde bir yarış ortaya koyarak uzayan mesafede de maiden'a veda etmesinden ötürü sizlere banko olarak öneriyorum. 

Tekrardan sevdiği İzmir pistine geri dönüş yapan ve son zamanlardaki performansını çok beğendiğim Çakırın Kızı favorimdir. Özellikle İstanbuldaki son Grup-3 Koşusunda yavaş tempoda giden yarış elde ettiği derece bu grubu geride bırakmak için yeterli görüyorum. Bir önceki İzmir yarışında ise kazanırken ağır kilo ile daha iyi rakipler arasında koşmuş ve kolayda kazanmıştı. Bu kez çok daha uygun rakiplerin arasında yarışacak olan kısrak kısalan mesafede ön grubu çok fazla kaçırmazsa birincilik elde edecektir. Rakip gördüğüm iki isim ise Riveira ve Sumatra..

Günün kapanış koşusunda sürpriz yapmasını beklediğim iki isim var. Aradan sonra iyi dönüş yapan ve bu kez kilo kiloya koşan Asdoper son startında uzun mesafede etkili olamasa da bu koşusunu ölçü almıyorum. Bu kez günün en büyük sürprizini yapabilir. Uzun bir aradan sonra bu yıl ilk koşusuna çıkan Imposing Vıctory çok çok sert isimlerin arasında beklenileni verememişti. Uygunlaşan rakiplerin arasında bir yarış görmüş olmasının da verdiği avantajı lehine çevirebilir. Bu iki ismi rakiplerinden bir adım daha önde tutuyorum. 

İZMİR ALTILI TAHMİNLERİ ;

1.AYAK: 9.6.7.4.3
2.AYAK: 4.3.1 
3.AYAK: 1.AKKUŞBEY
4.AYAK: 2..3.4
5.AYAK: 1.6  
6.AYAK: 4.3..8.7.2.11.9 
Hiç yorum yok