Header Ads

YENİ EKLENENLER

23 Eylül 2020 İstanbul 2.6lı Tahmini (Batu 35)


 1.KOŞU:YELLOW LEGEND (4)

Uzayan mesafede daha iyi koştuğunu düşündüğüm Yellow Legend yarışı sonlarda takip edip düzlükte yaptığı sprint ile kazanmayı bilecektir. 


2.Koşu:UÇAN NAZ (1)

Son koştuğu koşuları iyi olan ve bu gruptan üstün bir at olduğunu düşündüğüm Uçan Naz yarışı orta sıralarda takip edip virajda biraz önlere gelip düzlüktede yaptığı sprint ile kazanmayı bilecektir. 

3.Koşu:7-6-3-2-1-5-4

çok karışık bir koşu gördüğüm 3. Ayakta ilk atım Sancaktar eksik koşması halinde bence bütün atların şansı var o yüzden bu koşuyu kalabalık geçtim. 


4.Koşu:3-4-5

Yarışın haklı favorileri Sharpa ve Ulan Bator haklı olarak benimde favorilerim ama geç kalmazsa size cazip bir isimden bahsedeceğim o isim: Deli Tahir son koştuğu koşularda hep geç kalması yüzünden 2. kaldı. Bugün geç kalmaz ise kazanmaya yakın görüyorum. 


5.Koşu:1-5-8

Sentetiği sevmediğini düşündüğüm Baron Setrak bugün tekrardan çim piste çıkıyor. Bugün onu sevdiği pistte kazanmaya yakın görüyorum olurda eksik koşarsa devreye girebilecek safkanlar I Wanna Leave Ve Last Hope diyip bu ayağı böyle geçiyorum. 


6.Ayak:3-10-4

Favorim Başaydın kazanmasını bekliyorum ama bugün geç çıkmassa sizlere bir isimden bahsedeceğim o isim: Yurthan son koşularından geç çıkmasına rahmen iyi koştu bugünde grup uygun Başaydın eksik koşarsa devreye Yurthan girer olurda ikiside kötü koşarsa o zaman Sungurlu kazanır. Yani bence bu üç ismi ayrımsız kuponlara yazmanızı öneririm. 


Hiç yorum yok