Header Ads

YENİ EKLENENLER

27 Eylül 2020 İstanbul 2.6lı Tahmini (Batu 35)


 4-3-2-1-8-7-10-11

Çok karışık bir yarış gördüğüm ikinci altılının ilk ayağında tuttuğum atlar yukardaki sıraya göredir. 


GLITZY (3)///////6///////7-8-4-10

Koştuğu son 4 yarışın 4 ündede Gülüm Osman'ın arkasında az farkla 2. kalan GLITZY bu sefer Gülüm Osmandan kurtulmuş. Bence kazanmayı bilecektir eğer eksik koşarsa devreye Lıght Of Darkness girecektir. 


3-4-1////12

Aradan dönen ve gayet hazır olan Captaın Of The Sea ilk atım çimde bekleneni veremeyen ve tekrar sentetik piste dönen Toros bu gruptan sanki bir tık üstün gördüğüm Kıngdom Of Fıre ağır kilosuna rağmen Captaın Of The Sea isimli safkanın rakipleridir. Yeri olanlar Gırl Of Sun isimli safkanıda ekleyebilirler 

ANADOLU ASLANI (1)/////6-7

Koştuğu ilk 4 yarışını çok beğendiğim Anadolu Aslanı'nı sizlere direkt banko önerecektim ama son koştuğu yarışında kafamda soru işaretleri oluştu ama yinede ilk at olarak tutuyorum fakat yeri olanların muhakkak Kar Kız Ve Real Runner isimli safkanları yazmasını öneriyorum. 


KOCAPOLAT (5)

Sakarbaşı gibi bir ismin öz kardeşi olan ve işlerini beğendiğim KOCAPOLAT isimli safkanı sizlere banko öneriyorum. 


9-6-2////11-10-12-3

3/3 yapan bir Keskinşah İstanbul çiminde geçilmeyen Bosna Hersek uzayan mesafenin lehine olduğunu düşündüğüm ve son yarışında Bosna Herseği geçen Hızlı Ahmet bu safkanları ayıramadım açıkçası bence bu üç safkan kuponlarda olmalı. Yeri olanlar   Kubilaybey-Övünç ve Sivaslıoğlu isimli safkanları ekleyebilirler. 

Hiç yorum yok