Header Ads

YENİ EKLENENLER

18 Eylül 2020 İstanbul 2.Altılı Ganyan Tahminleri(Furkan Meriç)


Selam dostlarım. Çok fazla yorum yapıp kafa karışıklığı sağlamak istemiyorum program içerisinde ama banko ismim ve sürpriz yapma ihtimali olduğunu düşündüğüm bir kaç isimden sizlere bahsedeceğim.

TRİPLE HUGE daha maiden'dan çıkma şerefine nail olamadı.Ankara kaba kum pist performansından sonra İstanbul Sentetik pistte kıpırdanmalar yaşıyor. Özellikle son yarışında Lion Rose ve Grey Cloud ile beraber koşacak düzeye gelmesi benim için yeterli. Bu kez son yarışına oranla dişine göre isimler bulan safkanın kazanarakta maiden'a veda etmesini bekliyorum ve banko olarak işaretliyorum.


Günün kapanış ayağında benim sürpriz yapmasını beklediğim ilk isim OĞLUM ANIL. Ara verdikten sonraki kalabalık gruplardaki son iki yarışını izledim. Ön grupta çok kaçan isim olunca bir türlü iyi yerde tutma başarısı göstermedi ama bugün durum çok daha farklı. Şayet grup içinde bir çok isim arka sırada çok fazla bekleyen isimler. Gereksiz bekleme her zaman can sıkar. Dolayısıyla bu kez önde temposunu da koyabileceğini düşündüğüm Oğlum Anıl günün en büyük sürpriz ismi de olmaya aday. Bakın bu ismin yanı sıra diğer tuttuğum dört ismi de /// işareti ile şablonumda ayırdım. Tek tek neden ön planda tuttuğumu açıklamak için vaktim yok ama çok atla geçecek kişiler değerlendirebilirler. 

Herkese bol şanslar...


İSTANBUL 2. ALTILI TAHMİNLERİ ;

1.AYAK:
7.TRİPLE HUGE

2.AYAK: 8.4.5

3.AYAK: 7.9.6

4.AYAK: 1.2 

5.AYAK: 4.5 

6.AYAK: 5.4.2.3.8 // 11.9.10.1 


Hiç yorum yok