Header Ads

YENİ EKLENENLER

1 Ekim 2020 Ankara 2.Altılı Ganyan Tahminleri (Furkan Meriç)


1 Ekim 2020 Ankara 2.Altılı Ganyan Tahminleri (Furkan Meriç)


Merhaba arkadaşlar. Ankara 1 ve 2.Altılılarda zor program var. Bende dün İstanbul oyununu tutturduğumuz için bugün  geniş tuttum ve 50 TL gibi bir oyun paylaşımı yapmaya karar verdim. 


HAYALET KIZ: Sentetik pistte son yarışını kesinlikle gücüne ölçü almadığım ve hatırlayacağınız üzere burada start aldığı iki koşu olan A3 ve KV6 yarışlarda çok daha iyi isimlerle de başa baş koşan kısrak bir kez daha sevdiği kum pistte. Hali hazırda yarışta tempo yapmayı sevende üç isim mevcut. İstediği tempoları da bulacağını düşündüğüm kısrağın bu kez daha uygunlaşan rakiplerin arasında da günün kazananı olmasını beklediğimden ötürü sizlere Banko olarak öneriyorum.


FIRE OF WORLD: Henüz çim pistte birincilik elde edememiş olsa da yarış hayatının başlangıcında burada çim pistte start alırken 900-1000 ve 1200 metre gibi çok kısa mesafeli yarışlar da dahi Ardaşah'ın hemen arkasında biten safkan bu kez daha da uzayan mesafede günün sürprizini yapabilir. İstanbul'da katıldığı son koşuda çok daha sert isimlerin yanında sonlarda iyi bindiren bu isim önde tempo arttığı her metre şansı da doğru orantılı şekilde artacaktır.


DARK VİCTORY ve ATEŞİN ALEVİ:  Yarış hayatının ilk koşusunda burada 1300 metre mesafelik yarışta start alırken Upper Cut-Coach ve Shorty gibi GRUP atlar ile boğuşan Dark Victory o gün yarıştan üçüncü olarak ayrılırken bir süre geri çekilmiş ve dinlendirilmişti. Sonrasında kumda pek tutunamayan bu isim 75 günlük ara ile bir kez daha çim pistte günün kapanışını yapabilir. Dikkat - çok geri planda çıkma ihtimali yüksek.

Son koşusunda virajı en geride dönen ve yarış bitimine az bir mesafe kala dışarı çıkmakta tereddüt yaşadığından ötürü içeri yatan Ateşin Alevi'nin performansı beğenimi kazanmıştı. Bu kez daha temkinli koşabilirse iyi netice elde edebilir. Sonlardaki sprinti güzeldi. ANKARA 2.ALTILI TAHMİNLERİ ; 

1.AYAK:  9.1.4.3.6.2.7.5.8 

2.AYAK:  4.HAYALET KIZ

3.AYAK:  7.1.4.9.2

4.AYAK:  3.1 

5.AYAK:  5.6

6.AYAK:  9.7.6.3


*Kupon Bedeli:50 TL


Hiç yorum yok