Header Ads

YENİ EKLENENLER

4 Ekim 2020 İstanbul 2.Altılı Ganyan Tahminleri(Furkan Meriç)


4 Ekim 2020 İstanbul 2.Altılı Ganyan Tahminleri(Furkan Meriç)


Sevgili dostlarım merhaba. Türkiye'de İstanbul programından başka bir programa ciddi anlamda güvenilip oyun yapılmaz. Bana mesaj atan arkadaşlara cevap amaçlı burada herkes faydalansın diye oyun atıyorum ama açıkçası İstanbul programından ziyade diğer programlarda keyif aldığım söylenemez. Özellikle Arap yarışları tam bir facia. 45-50 handikap aşağısı ve maiden gruplarda neler olacağı hiç belli değil.


LONG RUNNER: Açıkçası bu isim için lafı eveleyip-şahane sözler yazmaya gerek duymuyorum. Bugün tek vermemin sebebi üst üste yedi koşudur kazanması değil. Bugün tek vermemin sebebi yarışlarını kazanırken jokeyinin kırbaç dahi vurmaması. Açın bakın son iki yarışını ne demek istediğimi net şekilde anlayacaksınız. Özellkle Gr-1 Haliç 1600 metre mesafeli yarışta hem bir ara yol bulamadı,hem de Gökhan gözlüğünü çıkarıp sprint atmaya yer ararken yarışında son 200 metresine geliniyordu ve atta jokeyde kendilerinden o kadar emindi. Geçilene kadar ya da zorlanana kadar Long Runner bu performansı ile banko olmaya devam edecektir. 


OPERA: Şimdi gelelim dün akşam Twitter'da mesaj atıp sizlere banko olarak önereceğim bu isme. Öncelikle çok vasat çim koşusunun ardından 75 güne yakın geri çekildi bu isim ve katıldığı son sentetik pist yarışında da yavaş bir tempo olmasına rağmen-yarışı en gerilerde takip etmesine rağmen sonlarda yaptığı atakları kendisine ikincilik getirirken Key Of Magic gibi bir ismin arkasında kaldı. Şimdi bugün hem önde tempoyu yükseltecek isimler var,hem mesafe lehine hem de bir yarış görmüş olmasının avantajı da olacaktır. Bu kez jokeyi tarafından kusursuz bir şekilde idare edilip kazanmasını beklediğim bu isim gününde ikinci banko ismi olarak sizlere önereceğim safkandır. 


 İSTANBUL  2. ALTILI TAHMİNLERİ ; 

1.AYAK:  1.7.3.4.9.5

2.AYAK:  9.12.11.13.7

3.AYAK:  2.LONG RUNNER

4.AYAK:  6.OPERA

5.AYAK:  6.2.3

6.AYAK:  1.2.3 


Hiç yorum yok